تکنیک پوشیدن لباس برای افراد چاق

بی دریغ اندام مناسب باعث جذابیت بیشتر می‌شود، اما چاق ها نیز می توانند با شیوه صحیح لباس پوشیدن و اعتماد به نفس بالا نیز زیبا و جذاب باشند.

اول از هر چیز هر فرد چاق باید قسمت چاق بدن خود را شناسایی کرده و برای پنهان کردن قسمت چاق تلاش کند میتوان از رنگ تیره برای لباس ها انتخاب کرد.

درصورت که از رنگ لباس تیره خسته شده اید از رنگهای روشن و خیره کننده برای کیف و کفش و زیور آلات خود استفاده کتید. در هنگام استفاده از کمر بند حتما از نوع باریک استفاده کنید.

از پوشیدن لباس هایی با طرح های بزرگ بپرهیزید چراکه شما را چاق تر نشان می دهد.

لباس های راه راه

دقت کنید با اینکه لباس های راه راه شاید جذاب بنظر برسند اما افراد چاق باید از پوشیدن لباس هایی با راه افقی خودداری نموده .

درصورت تمایل به پوشیدن لباس راه راه از لباسی با راه هایی عمودی استفاده نمایند چراکه طرح عمودی شما را باریک‌تر و بلندتر نشان می دهد.

از دامن های مدادی غافل نشوید چراکه اگر یک لباس شیک وجود داشته باشد که شما را جذاب و نسبتاً لاغرتر نشان دهد، آن دامن مدادی است.

زیور آلات  مناسب افراد چاق

افراد چاق می‌توانند از جواهرات بزرگ و رنگی استفاده کنند، چراکه جواهرات کوچک در کنار اندام درشت و چاق آن‌ها به چشم نمی‌آید همچنین استفاده از کیف های بزرگ نیز در لاغر نشان دادن شما موثر می باشد.

گردنبندهای کوتاه گردن شما را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهند.

در هنگام پوشیدن شلوارهای جین از کفش پاشنه بلند جهت باریک تر دیده شدن استفاده نمایید سعی کنید شلوار جین شما تا مچ پا باشد که شمارا بلند تر نشان دهد از پوشیدن شلوارهای کوتاه اجتناب کنید.

هیچ چیز کوتاهی مناسب افراد چاق نیست. تی شرت کوتاه، موی کوتاه همه شما را چاق تر و گردتر نشان می دهند.

گردنبندهای کوتاه گردن شما را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهند.

از آویزهای بلند تا رو یا زیر سینه استفاده کنید تا اندام شما را کشیده تر نشان دهند. برای لاغرتر کردن صورت هم از گوشواره های آویز و بلند استفاده کنید.

سعی کنید همیشه لباس سایز خود بپوشید.

لباس تنگ شما را جذاب و اندامتان را ظریف تر نمی کند بلکه برعکس باعث ناراحتی شما در طول مهمانی و مشخص شدن انحناهای بدنتان می شود.

نوع ایستادن و قرارگیری بدن، در لاغر و چاق به نظر رسیدن شما تاثیر زیادی دارد. پس تمرین کنید تا درست بایستید داشتن اعتماد به نفس بالا نیز از عواملی است که می‌تواند بر جذابیت ظاهری شما بیافزاید.

1 دیدگاه برای «تکنیک پوشیدن لباس برای افراد چاق»

 • ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ در t ۳:۲۱ ب٫ظ
  Permalink

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Pin It on Pinterest